OnePlus Nord 3 128GB
OnePlus Nord 3 128GB - Zwart / 128 ist auf Lager und wird versandt, sobald es wieder verfügbar ist
Abholung bei Telefoonstar verfügbar
Gewöhnlich fertig in 24 Stunden
Productinformatie
Productinformatie
Bij Telefoonstar leveren wij uitsluitend zorgvuldig geselecteerde producten van hoge kwaliteit. Alle producten worden gecontroleerd en duidelijk omschreven zodat je precies weet wat je koopt.
• Hoogwaardige kwaliteit en betrouwbare prestaties
• Snelle levering uit eigen voorraad
• Veilige en eenvoudige online bestelling
• Deskundige klantenservice en persoonlijk advies
• Garantie volgens de geldende voorwaarden
• Afhalen in onze winkel in Ede is mogelijk
Heb je vragen over dit product? Neem gerust contact op met ons team. Wij helpen je graag bij het maken van de juiste keuze.
Verzending en levering
Verzending en levering
Wij zorgen ervoor dat jouw bestelling snel en veilig wordt verzonden.
• Op werkdagen vóór 18:00 uur besteld? Dan wordt je bestelling meestal dezelfde dag verzonden.
• Gratis verzending vanaf €40 binnen Nederland.
• Je ontvangt een Track & Trace zodra je bestelling is verzonden.
• Afhalen in onze winkel in Ede is ook mogelijk.
• Bestellingen worden zorgvuldig verpakt voor optimale bescherming tijdens transport.
Heb je vragen over de levering? Neem gerust contact op met onze klantenservice. Wij helpen je graag verder.
OnePlus Nord 3 128GB - Zwart / 128 ist auf Lager und wird versandt, sobald es wieder verfügbar ist
Altijd de beste keuze
Van smartphones en tablets tot accessoires en reparaties: Telefoonstar staat voor kwaliteit, snelle service, deskundig advies en een zorgeloze winkelervaring.
Beschreibung
Beschreibung
OnePlus Nord 3 128GB – Betaalbare Kracht en Stijl, Nu Bij Telefoonstar Ede
De OnePlus Nord 3 128GB biedt indrukwekkende prestaties, een prachtig design en geavanceerde functies tegen een betaalbare prijs. Deze smartphone is perfect voor iedereen die op zoek is naar een krachtige en betrouwbare telefoon zonder het budget te overschrijden. Bij Telefoonstar Ede kunt u de OnePlus Nord 3 128GB aanschaffen met deskundig advies en een breed scala aan accessoires.
Waarom kiezen voor de OnePlus Nord 3 128GB?
-
MediaTek Dimensity 9000-chipset – snel en krachtig
De OnePlus Nord 3 wordt aangedreven door de MediaTek Dimensity 9000-chipset, een high-performance processor die moeiteloos zware apps, gaming en multitasking aankan. Met deze chipset geniet u van vloeiende prestaties en een efficiënte energieverbruik. -
Helder en vloeiend 6,74-inch AMOLED-scherm
Het 6,74-inch AMOLED-scherm biedt een resolutie van 2772x1240 pixels en een verversingssnelheid van 120Hz. Dit zorgt voor haarscherpe beelden, levendige kleuren en een soepele kijkervaring, ideaal voor het streamen van video’s, scrollen door apps of gamen. -
Geavanceerd camerasysteem
Het camerasysteem van de Nord 3 biedt veelzijdige mogelijkheden voor fotografie:- 50MP hoofdcamera met OIS (optische beeldstabilisatie) voor scherpe, gedetailleerde opnames, zelfs bij weinig licht.
- 8MP ultragroothoeklens voor brede perspectieven.
-
2MP macrocamera voor close-upfoto’s.
Dankzij AI-geoptimaliseerde functies maakt u met gemak professionele foto’s en video’s.
-
Snel opladen met SUPERVOOC
De 5000mAh-batterij van de OnePlus Nord 3 ondersteunt SUPERVOOC-opladen van 80W. Hiermee is uw toestel in slechts 30 minuten volledig opgeladen, zodat u nooit lang zonder stroom zit. -
128GB opslag en 8GB RAM
Met 128GB opslagruimte heeft u voldoende ruimte voor al uw foto’s, video’s en apps. De 8GB RAM zorgt voor vloeiende prestaties, zelfs bij intensief gebruik. -
Android 13 met OxygenOS 13
Geniet van de snelle en aanpasbare OxygenOS 13, gebaseerd op Android 13. Met regelmatige updates blijft uw toestel snel, veilig en up-to-date. -
Modern en duurzaam design
De OnePlus Nord 3 heeft een strak ontwerp met Gorilla Glass 5 ter bescherming van het scherm en een robuuste behuizing die bestand is tegen dagelijks gebruik.
Waarom de OnePlus Nord 3 128GB kopen bij Telefoonstar Ede?
Bij Telefoonstar Ede krijgt u meer dan alleen een telefoon:
- Direct leverbaar: De OnePlus Nord 3 128GB is op voorraad en klaar om mee naar huis te nemen.
- Deskundig advies: Ons team helpt u bij het kiezen van de juiste accessoires en biedt ondersteuning bij het instellen van uw toestel.
- Veilige data-overdracht: Wij zorgen ervoor dat uw gegevens probleemloos worden overgezet naar uw nieuwe telefoon.
- Ruim assortiment accessoires: Bescherm uw toestel met premium hoesjes, screen protectors en opladers.
- Service voor senioren: Wij bieden extra ondersteuning voor oudere klanten, zodat iedereen optimaal gebruik kan maken van moderne technologie.
Bezoek Telefoonstar Ede vandaag!
Bent u klaar om de OnePlus Nord 3 128GB te ontdekken? Bezoek Telefoonstar Ede, gelegen in het hart van Ede. Onze deskundige medewerkers staan klaar om u te helpen met advies, installatie en al uw vragen. Kies voor kwaliteit, innovatie en een zorgeloze aankoop bij Telefoonstar Ede en geniet van uw nieuwe OnePlus Nord 3.
Telefoonstar Ede
Telefoonstar is een winkel in Ede die nieuwe en tweedehands toestellen verkoopt. Wij verkopen losse toestellen. Onze telefoons zijn simlockvrij en worden dus verkocht zonder simkaart. Als u een nieuwe telefoon heeft gekocht, kunnen wij ook de gegevens voor u overzetten als extra service.
Telefoonstar kan een kapot beeldscherm, waterschade, software probleem of een defect onderdeel van uw mobiele telefoon vakkundig herstellen/vervangen!
Of het nu om een iPhone, Blackberry, Samsung, HTC of een ander toestel gaat!
Wij repareren uw telefoon deskundig en vervangen uw onderdelen met de juiste vakkennis.
U kunt altijd langskomen of bellen.
Telefoonstar Ede boogstraat 4-8. 6711 AE Ede 0318 - 751420
U kunt ook mailen, ons mailadres is Info@telefoonstar.nl
iDEAL Visa MastercardAmerican Express PayPal Apple PayGoogle Pay Klarna (als je dit aanbiedt)
Vind jouw perfecte product
Vergelijk smartphones, tablets, smartwatches en accessoires op specificaties, functies en prijs. Zo maak je eenvoudig de juiste keuze met deskundig advies van Telefoonstar.







